Wentylacja

Zadaniem wentylacji jest przede wszystkim wymiana powietrza w budynku. Dobrze działająca wentylacja pozwala usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz wszelkie zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.


Wentylacja może działać w sposób naturalny, czyli wentylacja grawitacyjna uzależniona od działania sił natury oraz wentylacja mechaniczna, gdzie wymiana powietrza jest niezależna od działania sił natury. Wymuszony przepływ powietrza uzyskuje się poprzez wentylator. W taki sposób wentylacji możemy dostosować wydajność do faktycznych potrzeb mieszkańców, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniach. 

W zakresie wentylacji nasza firma dostarczy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania wiodących producentów urządzeń i instalacji wentylacyjnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz dostawę zarówno standardowych elementów wentylacyjnych , jak również tych wykonanych na specjalne zamówienie naszych klientów. Dobieramy i dostarczamy urządzenia wentylacyjne takie jak wentylatory, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, kurtyny powietrzne.

Jesteśmy w stanie zaprojektować instalacje nawet dla najbardziej wymagającego inwestora.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.