Chłodnictwo

Chłodnictwo
Komory chłodnicze i mroźnicze
Komory chłodnicze i mroźnicze w technologii panelowej-składanej do przechowywania: kwiatów, żywności itp.
Komory wyposażone są w chłodnicę freonową, agregat skraplający połączone instalacją chłodniczą wraz z automatyką oraz w skrzynkę zasilająco-sterującą. Dostosowujemy się do wymagań klienta - budujemy komory chłodnicze pod dowolny wymiar i w różnych kształtach, co pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
Chłodnice freonowe

Chłodnice zwane też parownikami w zależności od wielkości, odstępów rzędów lameli itp. mogą być montowane w komorach chłodniczych lub mroźniach składowychMeble chłodnicze

Meble chłodnicze stosowane w sklepach spożywczych do przechowywania żywności.Agregaty chłodnicze
Agregaty chłodnicze w zależności od zapotrzebowania na moc chłodniczą występują na bazie sprężarek tłokowych hermetycznych, tłokowych pół hermetycznych, scroll-i lub śrubowych.


Sterowniki
Sterowanie sprężarkami oraz temperaturą wewnątrz komór czy mebli odbywa się w pełni automatycznie za pomocą sterowników takich firm jak CAREL lub Danfoss.

Monitoring
Sterowniki mogą być połączone w sieć, a ich regulacja możliwa jest z poziomu komputera PC w pomieszczeniu sklepu jak również za pomocą sieci telefonicznej lub Ethernet w dowolnym komputerze PC podłączonym do tej sieci.
Rejestracja oraz monitoring temperatur odbywa się wiec zdalnie co ułatwia kontrolę klientowi, jak również usprawnia pracę serwisowi, który może podjąć pewne działania po zgłoszeniu systemu o awarii.